Vivien

Vivien

Wzrost: średni

Wiek: 3-4 lata

Rasa: mieszaniec

Charakter: łagodna ale nie ufna

Podjęte działania:  zabezpieczona przeciwko kleszczom i pchłom, zaszczepiona, zachipowana, wykastrowana

Miejsce przebywania:  Przytulisko

Pochodzenie: przekazanie

Preferowane miejsce adopcyjne: dom, mieszkanie

Data przyjęcia: 23.04.23 r.

 

Vivien jest wyjątkowa. Piękna, mądra, delikatna. Trafiła do nas z czwórką swoich dzieci. Dzieci szczęśliwie znalazły wspaniały dom a ona jest i patrzy zza krat…..Kiedyś człowiek oznaczał zło. Co przeżyła, wie tylko ona sama. Ogromnym wysiłkiem, mnóstwem miłości nasi wolontariusze nauczyli ją już obroży, smyczy, szelek. Wciąż pamięta to, czego psy pamiętać nigdy nie powinny, nieśmiało i ostrożnie podchodzi do ludzi ale podchodzi, już wie, że człowiek może być dobry. Lubi spacery, dogaduje się z psami. Szukamy dla tej wyjątkowej suni wyjątkowych ludzi. Gotowych na cierpliwą pracę, spokojnych, potrafiących dać czas i przestrzeń. Chcących ją poznać i przekonać do siebie. Pomóżcie, wierzymy, że gdzieś jest dom w którym szczęśliwie spędzi resztę życia.

EDIT:

Vivien na tyle nam zaufała , że chodzi już ładnie na spacery, podchodzi po smaczki. Szukamy dla niej domu cierpliwego, raczej nie w mieście, który poświeci jej czas na dalszą pracę w przełamywaniu nieufności wobec człowieka.

 

EDIT: Sunie nazwaliśmy Vivien, jest średniej wielkości. Małymi krokami nabiera zaufania do człowieka. Jeden szczeniak niestety odszedł za tęczowy most. Pozostała czwórka jest już do adopcji – Vika, Vip, Viola i Volt.

23.04.23.r.

Sunia nie ma jeszcze imienia,  nie wiele wiemy o niej. Ma 5 szczeniąt: 3 sunie i 2 pieski. Będziemy informować na bieżąco o losie rodzinki